Réteges puzzle a Beleductól - A test rejtvénye - Fiú

A 29 darabból álló fa puzzle fokozatosan felfedi, mit rejt az emberi test.

Színek

ajándék ötletek

Kisfiú témájú réteges fa puzzle Testrejtvény az emberi test 6 különböző rétegét mutatja be. Praktikus oktatójáték, melynek köszönhetően a gyerekek megismerik, hogyan néz ki belülről az emberi test.

A játékos tanulás támogatja a gyerekek érdeklődését az új ismeretek iránt.

A test 6 rétegét a színes illusztrált képek örökítik meg. A kislány ruhás megjelenésétől fokozatosan eljutunk a meztelen test, a vérkeringés, az izmok, szervek, sőt a csontváz ábrázolásáig is.

Réteges puzzle a Beleductól - A test rejtvénye - Fiú

A klasszikus fejtörő gyerekek és felnőttek kedvenc tevékenysége, amely fejleszti a logikus gondolkodást, a türelmet és a finommotorikát.

Támogassa gyermekei tanulását, és beszélje meg velük, mit látnak az egyes darabokban. Segít nekik bővíteni szókincsüket és fejleszteni kommunikációs készségeiket.

A puzzle fából készült.

A puzzle méretei: 14,5 x 29,5 x 2 cm.

Alkalmas gyermekek számára 4 éves kortól.

29 darabos puzzle