Happy & Harmony társasjáték a Beleductól

Didaktikai társasjáték a logikai és stratégiai gondolkodás fejlesztésének támogatására.

A Beleduc Happy & Harmony társasjátéka serkenti a térérzékelés és a logikus gondolkodás fejlődését.

A manók a kertjükbe akarnak ültetni. Ennek eléréséhez fel kell osztani a kertet. Segíts nekik kitalálni, hogy ki milyen területen fog ültetni.

A játék célja, hogy segítse a gyerekeket a tér megértésében . Lehetővé teszi számukra, hogy saját tapasztalataikból megtanulják, hogy vonalakból teret lehet létrehozni .

A manók használata során a gyerekek megtanulják összehasonlítani a térméreteket, a kerítések váltakozó elhelyezése serkenti a logikai és stratégiai gondolkodásukat.

Happy &  Harmony társasjáték a Beleductól

A játék célja, hogy minél több manót helyezzen el a táblára, és minél több területet nyerjen. A gyerekek az egyszerű matematikát , a stratégiai gondolkodást, a koncentrációt és a koordinációt , valamint a finommotorikát is gyakorolják.

A Happy & Harmony társasjáték nemcsak szórakozást, hanem érdekes oktatási élményt is nyújt a gyerekeknek.

Rétegelt lemezből/MDF-ből készült, 3 éves kortól alkalmas gyermekek számára .

A doboz méretei: 22,4 x 22,4 x 0,9 cm.

• 1 játéktábla
  • 16 manó két színben