Didaktikus játék szett kézműveseknek a Beleduc-tól

A technikai készségek, ismeretek fejlesztését játékos formában segítő gyermekeszközkészlet.

ajándék ötletek

A Beleduc praktikus gyermekszerszámkészlete kisiparosoknak garantáltan tetszeni fog minden barkácsoló gyereknek vagy leendő építőmesternek

A csomagban találnak védősisakot, szemüveget, mérőt, fűrészt, világító lámpát és még sok más eszközt, ami segít a játék valósághű megjelenítésében .

Didaktikus játék szett kézműveseknek a Beleduc-tólDidaktikus játék szett kézműveseknek a Beleduc-tólDidaktikus játék szett kézműveseknek a Beleduc-tól

A játékos tanulási formának köszönhetően a gyerekek motivációt kapnak az új ismeretek elsajátítására, a motorikus készségek gyakorlására vagy a kreativitás, a szociális-érzelmi tanulás, a logikus gondolkodás és a koordináció fejlesztésére. Beszélje meg gyermekével a játék során az egyéni eszközök használatát.

A Beleduc kézműves készlet kiváló minőségű, egészségre biztonságos műanyagból készült. 3 éves kortól alkalmas gyermekek számára .

• 17x tartozékok (az elemeket a csomag nem tartalmazza)