Elektromos/manuális pozicionáló ágy Home matraccal

Az elektromos és manuális pozicionáló ágy alkalmas gondozási központokba és otthoni használatra is. Ideális fekvő betegek számára a beépített WC-nek és hajmosó vödörnek köszönhetően.

Új top termék

5 - 7 nap
A túlméretes termékek szállítása kizárólag Unizdrav szállításal történik. A terméket a megbeszélt időpontban otthona ajtajáig szállítjuk. (beleértve az emeleteket is)
Újrahasznosítási díjak ÁFA-val:
1 db
Darab

A Home pozicionáló ágy a legmodernebb technológiák felhasználásával készült, hogy a lehető legnagyobb kényelmet biztosítsa.

Jellemzők

Elektromos és kézi vezérlés öt funkcióval a beállításhoz: időzítő , háttámla , lábtámasz , a test bal és jobb oldali teljes elforgatásának funkciója és a WC-vödör kicsúsztatásának funkciója.

Többfunkciós felszerelésének és fa fejtámlájának köszönhetően az elektromos és manuális Home ágy ideális bármely otthonba vagy gondozási központba .

Az időzítő funkció lehetővé teszi a fekvő személy automatikus pozicionálásának programozását 5 és 30/45 perces időintervallumokban (5 perc balra - 30/45 perc fekvő helyzet - 5 perc jobb pozíció),   ezáltal segít megelőzni a felfekvések kialakulását.

Elektromos/manuális pozicionáló ágy Home matraccal Ennek az ágynak a multifunkcionalitása és egyszerű vezérlése nemcsak a páciens, hanem a gondozó számára is kényelmet nyújt .

Tartalmaz:

• Pozícionáló rács

• Vezérlés

• Oldalsó panelek

• Vízálló matrac (1/2 kókuszrost és 1/2 hab)

• Kiegészítő asztal

• Infúziós állvány

• Műanyag vödör hajmosáshoz

• WC-vödör

• Állvány cipők/papucsok tárolására

• Akasztó gyűjtőzsákhoz

technikai paraméterek

A háttámla dőlésszöge 80°-ig

Állítható lábrész

+ 25° - 65°

Oldalirányú forgás 0-45° között
A fekvőfelület méretei sz x h 90 x 200 cm
A fekvőfelület magassága 50 cm
A fekvőfelület magasságának beállítása
50-70 cm
A matrac méretei 90 x 200 x 8 cm
A WC nyílás mérete 28 x 20 cm
Kerék átmérője 12,5 cm
Teherbírás 260 kg
Külső méretek sz x h 960 x 212 cm
Az ágy összsúlya 101,2 kg (tartozékokkal együtt)
Tápegység DC 24V
Termék Videó

Ideális hőmérséklet a hálószobában

Az egészséges alvás az erős elme és test alapja. De milyen a helyes hőmérséklet, mely az egészséges alváshoz szükséges? Nyugalmi állapotban, tehát elsősorban mély álomban, a test regenerálódik és új erőt gyűjt. A testhőmérséklet csökken és a szervfunkciók lelassulnak a regenerációs folyamat javára. Mialatt a test az alapvető funkciókra korlátozódik – hasonlóan, mint éber állapotban – szükséges a fej megfelelő hőmérséklete is. Az ideális hőmérséklet a hálószobában tehát inkább alacsonyabb kell hogy legyen, pontosabban 15 és 18°C.

Hogyan válasszuk ki a megfelelő decubitus matracot?

Az ágyhoz kötött beteg gondozása kiemelten fontos, ezért nagyon fontos a mozdulatlanságból eredő kockázatok megelőzése. Gyakori probléma a felfekvések kialakulása, amely azonban megfelelő eszközökkel megelőzhető.