Mágneses didaktikus játék Színek a Beleductól

Mozaik mágnestábla eredeti színes képek készítéséhez.

A Beleduc mágneses táblája színes rajzoláshoz lehetővé teszi különböző színű képek készítését mágnesek segítségével. Elég, ha a tollal szabadon elhelyezett kerekekhez közelít, és a tábla felületén bárhová elmozdítja azokat.

A képek írásával, kitalálásával edzik a gyerekek a szem-kéz koordinációt, a finommotorikát, a helyes tollfogást, a logikus gondolkodást, a koncentrációt, fejlesztik a képzeletet és a térérzékelést.

Ez az innovatív rajzmód garantáltan tetszeni fog minden gyermeknek.

Mágneses didaktikus játék Színek a BeleductólMágneses didaktikus játék Színek a Beleductól

A tábla méretei: 32,5 x 32,5 x 2,8 cm. A felhasznált anyag műanyag + mágnes.

A játék nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára.

Csomagolás:

• 1x mágneses tábla