Ugráló gumi Kenguru a Beleductól

Klasszikus szórakoztató ugrójáték a koordináció és az egyensúly fejlesztésére.

A klasszikus kedvenc játék ugráló gumival sok mókát hoz kicsiknek és nagyoknak.

Ez egy egyéni vagy csoportos mozgásos játék, amely bárhol játszható - szabadban a természetben, játszótéren, edzőteremben, de bent is. Garantáltan serkenti vele a mozgás örömét a gyerekekben, ami fontos az egészséges testi fejlődéshez és fittséghez .

A játék során gyakorolják az egyensúlyt, a koordinációt , az ügyességet, a képzelőerőt és erősítik az önbizalmukat. A játéknak számos változata létezik, a képzeletnek nincs határa.

A használt gumi erős és tartós. A lapos forma biztosítja, hogy ne gördüljön fel, és ne vágjon bele kellemetlenül a testbe.

A gumiszalag kb.285 cm hosszú.

A játék nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára.

A színes változatot a szállító aktuális ajánlata alapján küldjük.

• ugráló gumi
  • egy fából készült kengurut a gumi körbetekeréséhez