Számolás Marbelino 3 a Beleductól

Játékos számolás fagolyókkal, amelyek célja a matematika, a finommotorika és a logikus gondolkodás gyakorlása.

Színek

top termék ajándék ötletek

A Számolás Marbelino 3 a Beleductól oktatójátéka játékos formában segíti a gyerekeket az egyszerű számolásban és a vizuális érzékelésben. Segítségével a gyerekek megtanulnak logikusan gondolkodni és megoldani első matematikai problémáikat.

A matematika mellett a finommotorikát, a koordinációt, valamint a tér- és vizuális érzékelést is gyakorolják. A játék játszható egyénileg vagy csoportban (4 játékos), így a szociális-érzelmi tanulás, az együttműködés és a csoportos kommunikáció is támogatott.

Számolás Marbelino 3 a BeleductólSzámolás Marbelino 3 a Beleductól

A készlet tartalmaz kártyákat 3 különböző szintű feladatokkal (könnyű, közepes és nehéz), valamint szimbólumokkal/számokkal ellátott rejtvényekkel, amelyek önellenőrzési segédletként szolgálnak.

A teljes készletet 39,7 x 29,8 x 9,3 cm méretű papírdobozban szállítjuk. A készlet tartalmaz egy praktikus vászontáskát is az összes golyó és kirakó biztonságos tárolására.

Elsődleges alapanya a fa (játéktábla, golyók, puzzle és kocka), a kosarak nemezek, a játékkártya pedig papír.

A játék nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára.

• 1 játéktábla
  • 10 puzzle darab és 66 színes golyó egy zacskóban
  • 5 válogató kosár (1x nagy, 4x kicsi)
  • 1 kocka