Automata fertőtlenítő és szappan adagoló 350ml

Automata fertőtlenítő adagoló a kéz érintés nélküli gyors tisztításához.

Az automata folyékony szappanadagoló biztosítja az érintés nélküli kézmosást. Az infravörös érzékelőnek köszönhetően egyszerűsíti a kézmosást olyan helyeken, ahol nagyobb a látogatottság: üzletek, orvosi rendelők stb.

Az adagoló érdekes, modern kialakítású, 350 ml-es tartállyal, amely könnyen feltölthető az adagoló alját lecsavarva. A működéshez 4 db AAA alkáli elemre van szüksége, amelyeket a fedél csúsztatásával helyeznek az adagoló tetejébe.

Automata fertőtlenítő és szappan adagoló 350mlAutomata fertőtlenítő és szappan adagoló 350mlAutomata fertőtlenítő és szappan adagoló 350ml

Szükség szerint 3 adagolási szintet lehet beállítani. A LED-jelző zöld, amikor a készülék be van kapcsolva, és piros, ha ki van kapcsolva.

Figyelmeztetés: Ha a LED 3 másodpercenként pirosan villog, az elemeket ki kell cserélni.

Nem ajánlott sűrű állagú fertőtlenítő folyadékot használni, melyek szilárd részecskéket és csomókat tartalmazhatnak. Adagoláskor soha ne öntse a szappant a tartály széléig. Az adagoló tisztításakor tartsa be a biztonsági utasításokat, ne merítse vízbe az adagolót, és ne mossa zuhany alatt az adagolót. Javasoljuk, hogy a készüléket egyenes felületeken használja.

Az elemek nem képezik a termék, csomagolás részét.

Műszaki adatok

Tartály térfogata       350 ml