Automata fertőtlenítő és szappan adagoló 320 ml

Automata fertőtlenítő adagoló a kéz érintés nélküli gyors tisztításához.

top termék

Újrahasznosítási díjak ÁFA-val:
320 ml
Liter
20 031 Ft / l

Az automata folyékony szappanadagoló biztosítja az érintés nélküli kézmosást. Az infravörös érzékelőnek köszönhetően egyszerűsíti a kézmosást olyan helyeken, ahol nagyobb a látogatottság: üzletek, orvosi rendelők stb.

Az adagoló érdekes, modern kialakítású, 320 ml-es tartállyal, amely könnyen feltölthető az adagoló alját lecsavarva. A működéshez 3 db AA alkáli elemre van szüksége, amelyeket az alsó tartály kicsavarása után az adagoló felső része alatti elemtartóba kell helyezni.

Az adagoló tetején van egy multifunkciós gomb a készülék be- és kikapcsolásához, valamint az adagolási intenzitás beállításához. Szükség szerint 2 adagolási szint áll rendelkezésre. A LED jelzőfény kéken világít, amikor a készülék fertőtlenítőt adagol és kikapcsoláskor is világít.

Tilos szilárd részecskéket és csomókat tartalmazó sűrű folyadékot használni, mivel az adagoló csak folyékony fertőtlenítési folyadékok használatára készült, legyen az alkoholos vagy alkoholmentes. Az adagoló tisztításakor kövesse a biztonsági utasításokat, ne merítse vízbe az adagolót, és ne mossa le az adagolót a zuhany alatt.

Tartozékok: kis kereszt csavarhúzó az AA elemek fedelének kinyitásához, tartozékok az adagoló falra rögzítéséhez - 2 csavar és 2 műanyag távtartó.(Az elemeket nem képezik a csomag részét)

Műszaki adatok

Tartály térfogata                                                            320 ml
Áramellátás       3x 1,5 V elem AA