Fertőtlenítő folyadék - Dezinfectol IMUNA, 5l

Fertőtlenítő folyadék biocíd hatással a kéz fertőtlenítéséhet.

5 l
Liter
1 790 Ft / l

Az Dezinfectol IMUNA fertőtlenítő oldat már 30 másodperc alatt biocid hatást biztosít, biztosítva ezzel a kézbőr gyors fertőtlenítését. A 800,0 ml/l koncentrációjú etanol-alapú összetételének köszönhetően garantálja a hatékony védelmet a baktériumokkal és vírusokkal szemben.

Használati utasítás

• vigyen fel kb. 3 ml fertőtlenítő oldatot a kezére, és egyenletesen dörzsölje el 30 másodpercig.
  • hagyja szabadon megszáradni

Figyelmeztetés

• nagyon gyúlékony folyadék
  • kerülje a szembe jutást
  • nyálkahártyával ne érintkezzen

Kiszerelés

• 5 liter

A biocid termékeket használja óvatosan. Használat előtt olvassa el a csomagoláson szereplő információkat és a mellékelt termékinformációkat.