Falra szerelhető, felhajtható tusoló ülőke

Cikkszám: P2036

Egyszerű és kényelmes falra szerelhető és felhajtható tusoló ülőke, mely helyet takarít meg.

1 db
Darab
P2036

A falra szerelhető és felhajtható tusoló ülőke azoknak a pácienseknek ajánlott, akik nem tudnak állni a zuhanyozás folyamán. Az ülőke csavarok segítségével a falra szerelődik, a víz elfolyása a perforált ülésnek köszönhetően biztosítva van.

Műszaki adatok:

Súly: 4 kg
Maximális terhelhetőség: 100 kg
Ülőke szélessége: 49 cm
ülőke mélysége: 28 cm
Az ülőke faltól való távolsága 12 cm
Segítséget nyújt a következő esetekben