Didaktikus játék és puzzle 2 az 1-ben Humanico Érzékek a Beleduc-tól.

A rejtvény arra ösztönzi a gyerekeket, hogy gondolkodjanak testükről és beszéljenek érzékszerveikről.

Színek

A didaktikus játék és puzzle 2 az 1-ben Humanico Érzékek öt érzékszervünk felismerésére és megértésére összpontosít: látás , hallás , szaglás , ízlelés és tapintás . Minden érzékhez 5 kapcsolódó kép tartozik 5 rejtvényen.

Didaktikus játék és puzzle 2 az 1-ben Humanico Érzékek a Beleduc-tól.

Tippünk: A kirakó egyes darabjain lévő képeket beszélje meg a gyerekekkel, így fejlesztve az érzékszervi és észlelési tulajdonságokat.

A játékos tanulási formának köszönhetően a gyerekek motiváltak az új ismeretek elsajátítására, a kommunikációs és motorikus készségek gyakorlására.

A doboz méretei: 18 x 18 x 5,8 cm. A Humanico Érzékek játék laminált fából készült, 4 éves kortól alkalmas gyermekek számára .

• kirakós - 30 darab 5 témával egy fadobozban
  • utasítás