5 - 7 nap

Az univerzális fém állvány lehetővé teszi a fertőtlenítőszerek szilárd telepítését az épületek bejáratánál, ahol fokozódik az emberek mozgása, és nagyobb hangsúlyt fektetnek a higiéniára és a baktériumok és vírusok átterjedésének megakadályozására. A kb. 3 cm átmérőjű nyílás lehetőséget kínál különféle fertőtlenítőszerek rögzítésére.

Kézfertőtlenítő állvány DEZIMAX fertőtlenítővel, 500 ml                    Kézfertőtlenítő állvány DEZIMAX fertőtlenítővel, 500 ml

A fertőtlenítőállvány tartós, stabil felépítése lehetővé teszi, hogy szabadon el lehessen helyezni. Az alapon előre fúrt furatok lehetőséget kínálnak a talajhoz történő rögzítésre is. Így elkerülhető a felborulás.

A kézfertőtlenítő állvány piros színű és információs felirattal rendelkezik.

Kézfertőtlenítő állvány DEZIMAX fertőtlenítővel, 500 mlKézfertőtlenítő állvány DEZIMAX fertőtlenítővel, 500 ml

A csomag részét képezi: állvány, 500ml DEZIMAX fertőtlenítő. A Dezimax fertőtlenítőt megtalálja literes kiszerelésben is webáruházunkban, mely utántöltőként szolgálhat.

Méretek

• magasság 100 cm