500 ml
Liter
4 400 Ft / l

Az univerzális alkohol alapú DEZIMAX fertőtlenítőszert a kéz, tárgyak és felületek hatékony fertőtlenítéséhez és tisztításához használják. A 683,06 g / l koncentrációjú etanolos összetételének köszönhetően a baktériumokkal és vírusokkal való szennyezés elleni napi megelőzés részeként garantálja a hatékony védelmet.

A fertőtlenítés egy praktikus 500 ml-es csomagolásban permetezővel kéz, bútor, különféle szerszámok, felszerelés, áru, korlát, padló, autó belső terének tisztítására alkalmas. Ennek a csomagolásnak az az előnye is, hogy a készítmény könnyen alkalmazható különböző szögekből anélkül, hogy a folyadék eltömődne a porlasztóban.

Használati útmutató

• vigye fel a terméket a kívánt felületre, és hagyja megszáradni vagy törölje le

• ne felejtse el az ujjai közötti helyet a hatékony fertőtlenítés érdekében

• a tisztított felülettel való kompatibilitás meghatározása érdekében az első használat előtt kevésbé látható helyen kell kipróbálni

Figyelmeztetés

• nagyon gyúlékony folyadék

• Kerülje a szembe jutást

• csak külsőleg alkalmazható

Összetétel

• etanol (683,06 g / l), min. 70% -ban

• hidrogén-peroxid

• glicerin

• Víz

• parfüm

Csomagolás

• 500 ml

A biocid termékeket használja óvatosan. Használat előtt olvassa el a csomagoláson szereplő információkat és a mellékelt termékinformációkat.