Érintés nélküli hőmérő Bo Hui T-168

Érintés nélküli hőmérő lehetővé teszi a hőmérséklet gyors és pontos mérését bárhol.

top termék

A Bo Hui T-168 egy kiváló minőségű, érintés nélküli infravörös hőmérő, mely lehetővé teszi az egyszerű és pontos hőmérsékleti mérést anélkül, hogy meg kellene érintenie a mért tárgyat. A testhőmérsékleten kívül felhasználhatja a környezet, levegő, folyadékok vagy tárgyak hőmérsékletének mérésére is. A hőmérő gyors egymást követő méréseket tesz lehetővé, miközben akár 32 mérést is képes tárolni a memóriában.

Az infravörös hőmérő pontos és biztonságos hőmérsékleti mérést garantál 32 és 42,9 ° C között. Az érzékelő távolsága a mért tárgytól legfeljebb 5 cm lehet. A hőmérsékletet 0,5 másodpercen belül megmérik, hangjelzéssel és LCD kijelzőn jelenítik meg. A mérés után a hőmérő 20 másodperc után automatikusan kikapcsol.

Az érintés nélküli hőmérő előnye:

• a testhőmérséklet és a környezeti hőmérséklet, levegő, folyadékok vagy tárgyak gyors és pontos érintkezés nélküli mérése
  • riasztás előre beállítva 38 ° C-ra
  • LCD háttérvilágítású kijelző
  • a mérés befejezésének hangjelzése
  • az utolsó 32 mérés tárolása

Műszaki adatok:

Memória                                                                                                     utolsó 32 testhőmérséklet-mérés
A mérés időtartama                                                                                                                   5 másodpercen belül
Automatikus kikapcsolás                                                           kb 20 másodperc után – az adott üzemmódtól függően
Méréstartomány - testhőmérséklet                                           32 – 42,9 °C
Mérési pontosság 36 – 39 °C ± 0,2 °C
                               39 – 43 °C ± 0,3 °C
Súly                                                                                                        kb 100 g (elem nélkül)
Méretek                                                                                          160 × 100 × 40 mm

Működtetéshez szükséges 2 darab elem: 2xAAA - nem képezi a termék részét.