WC magasító fedéllel, 10 cm

Egy univerzális WC magasító fedéllel, mely maximális kényelmet nyújt azon betegeknek, akiknek nehéz leülni, vagy felállni.

Univerzális WC magasító, mely mozgáskorlátozott, fogyatékos vagy idős ebereknek nyújt segítséget, akiknek nehézséget okozni a felállás, vagy leülés.

A magasító a legtöbb standard WC-csészéhez hozzáerőssíthető egyszerű csavaros rendszer segítségével, mely a magasító oldalán található. Ezen rendszer gyors, egyszerű és stabil rögzítést biztosít.

WC magasító fedéllel, 10 cm

Felülete könnyen tisztítható, az elülső bevágás kényelmet biztosít nőknek és férfiaknak is egyaránt. Szilárd és az egészségre nem káros polipropilén anyagbók van gyártva.

Műszaki adatok:

Külső méretek: 36,5 x 40,5 cm
Nyílás szélessége: 21 cm
Nyílás hossza: 26 cm
Magasság: 10cm
Maximális terhelhetőség: 225 kg
Súly 1,4 kg
Szín: fehér
Segítséget nyújt a következő esetekben