WC magasító fedéllel UNIZDRAV, 15 cm

Egy univerzális WC magasító fedéllel, mely maximális kényelmet nyújt azon betegeknek, akiknek nehéz leülni, vagy felállni.

Univerzális WC magasító, mely mozgáskorlátozott, fogyatékos vagy idős ebereknek nyújt segítséget, akiknek nehézséget okozni a felállás, vagy leülés.

A magasító a legtöbb standard WC-csészéhez hozzáerőssíthető egyszerű csavaros rendszer segítségével, mely a magasító oldalán található. Ezen rendszer gyors, egyszerű és stabil rögzítést biztosít.

WC magasító fedéllel UNIZDRAV, 15 cm

Felülete könnyen tisztítható, az elülső bevágás kényelmet biztosít nőknek és férfiaknak is egyaránt. Szilárd és az egészségre nem káros polipropilén anyagbók van gyártva.

Műszaki adatok

Külső méretek: 36,5 x 40cm
Nyílás szélessége: 21 cm
Nyílás hossza: 26 cm