Utazási térdharisnya - fekete - RELAX Travel

A RELAX Travel utazási egészségügyi harisnya egyetemes a nők és a férfiak számára. Az utazási trombózis megelőzésére szolgál. Ez az egészségügyi térdharisnya, modern és divatos. Megjelenésük, lehetővé teszi hogy a férfiak is használhatják.

Tisztelt Vásárló, sajnálom, de az adott termék már el volt távolítva kínálatunkból.

Termékcsoport kód:
Márka:

A RELAX Travel új utazási térdharisnya, egy hatékony megelőző segédeszköz - utazásra alkalmas. A termék használatával csökkenthetők a lábduzzanatok, lábfájdalmak és megelőzi az utazási trombózis keletkezését. Használható a munkahelyen is, hosszab ülés vagy állás esetén. Anatómiai alakú lábujjtálya van (a bal és jobb lábakhoz alakítva).

Ezek az egészségügyi harisnyák kivételesek, a sokoldalúságuknak és megjelenésüknek köszönhetően. A modern és divatos kialakításnak hatása, hogy a férfiak számára is alkalmasak.

Különleges SILVERPROTECT kialakítás

A RELAX Travel harisnya különleges silverprotect bevonattal rendelkezik, amely a bőrt természetes környezetben tartja, és így megakadályozza a baktériumok és a kellemetlen szagok kialakulását. Kellemes és kényelmes érzést biztosítanak a lábaknak.

Szín:

fekete

Higiéniai okokból a harisnyákat nem cseréljük ki!

Méret (univerzális a nők és férfiak számára)

MÉRETEK LÁBMÉRET
méret: XS 36 - 38
méret: S 38 - 40