Professzionális teszt Hepatitis A-ra, 1db

Professzionális teszt a hepatitis A kimutatására.

Új top termék

FIGYELMEZTETÉS: Ez a teszt professzionális in vitro felhasználásra készült, és a hepatitis A diagnosztizálásában segít – nem alkalmas otthoni önellenőrzésre.

A hepatitis A a hepatitis A vírus által okozott fertőző betegség, más néven "piszkos kezek betegsége". Az embereknél májgyulladást okoz. A hepatitis A vírus leggyakrabban közvetlen érintkezés útján terjed, például piszkos kéz, általában a személyes higiénia elégtelensége (különösen az elégtelen kézmosás vécéhasználat után és étkezés előtt), szoros érintkezés, különösen családokban és gyermekgondozási intézményekben, vagy közvetve szennyezett vízen és élelmiszeren keresztül .

A betegség influenzaszerű tünetekkel és gyomor-bélrendszeri tünetekkel kezdődik, amelyek hasi fájdalommal, ízületi fájdalommal, általános rossz közérzettel, lázzal és sötét vizelettel járnak. A legtöbb betegnél a sárgaság néhány nappal később jelentkezik – icterus .

Az eredmény 15 perc múlva olvasható le.

Kérjük, használat előtt figyelmesen olvassa el a használati utasítást, hogy elkerülje az érvénytelen eredményeket. Csak professzionális in vitro diagnosztikai használatra. A termék képzett személyzet általi laboratóriumi használatra készült.

Csomag tartalma:

• Teszt kazetták
  • Pipetták
  • Oldat
  • Betegtájékoztató
  • Szike
  • Alkoholos tamponok

Anyagok, ill. eszközök, amelyek nem képezik a csomag részét, viszont szükségesek:

• Mintagyűjtő edények
  • Centrifuga
  • Időzítő (ujjvérminták vételéhez)
  • Heparinizált kapilláris csövek és adagológolyó