Tena Pants Plus pelenkanadrág - Medium, 10 db

Eldobható, felhúzható kialakítású pelenkanadrág.

Tisztelt Vásárló, sajnálom, de az adott termék már el volt távolítva kínálatunkból.

Raktáron
10 db
Darab
Márka:

A felhúzható, nedvszívó pelenkanadrág védelemet nyújt a közepes és súlyos inkontinencia esetén, 1440 ml abszorpciós kapacitással. A ConfioFit rendszer rendkívül hatékony akadályokkal rendelkezik a túlcsordulás ellen, ugyanakkor követi a test anatómiáját, így ruházat alatt kevésbé észrevehető. Teljesen légáteresztő,  rendkívüli nedvszívó képességű anyagból készülnek, olyan kényelmet biztosítonak, akár egy rendes alsónemű.

A FeelDry rétegnek köszönhetően a felülete száraz marad, a  nedvszívó mag nagy mennyiségű vizeletet képes magába zárni.

Oldalain letéphető oldalvarrás található, így könnyű fel- és levenni. Puha anyagból készültek, tökéletesen léláteresztőek, diszkrét és kíméletes a bőrhöz. A szagsemlegesítő azonnal semlegesíti a kellemetlen szagokat. Nedvességjelző csíkkal van ellátva, mely megváltoztatja a színét, ha cserére van szükség.

Méret:

• csípőszélesség 80 - 110 cm