Fehér kézfertőtlenítő állvány Me Too fertőtlenítő géllel, 500 ml

Univerzális fémállvány fertőtlenítőszerek rögzítéséhez fertőtlenítő géllel.

Az univerzális fém állvány lehetővé teszi a fertőtlenítőszerek szilárd telepítését az épületek bejáratánál, ahol fokozódik az emberek mozgása, és nagyobb hangsúlyt fektetnek a higiéniára és a baktériumok és vírusok átterjedésének megakadályozására. A kb. 3 cm átmérőjű nyílás lehetőséget kínál különféle fertőtlenítőszerek rögzítésére.

Fehér kézfertőtlenítő állvány Me Too fertőtlenítő géllel, 500 mlFehér kézfertőtlenítő állvány Me Too fertőtlenítő géllel, 500 ml

A fertőtlenítőállvány tartós, stabil felépítése lehetővé teszi, hogy szabadon el lehessen helyezni. Az alapon előre fúrt furatok lehetőséget kínálnak a talajhoz történő rögzítésre is. Így elkerülhető a felborulás.

A kézfertőtlenítő állvány fehér színű és információs felirattal van ellátva.

A csomag részét képezi: állvány, Mee Too fertőtlenítő gél 500ml.

Méretek

• magasság 100 cm
  • talapzat 40 x 40 cm
  • lyuk, melybe a fertőtlenítőt el lehet helyezni 3 cm.