L alakú fürdőszoba és WC kapaszkodó

Termékcsoport kód: P2064

Csúszásgátló kapaszkodó.

Tisztelt Vásárló, sajnálom, de az adott termék már el volt távolítva kínálatunkból.

Termékcsoport kód:
P2064

Az L-alakú csúszásgátló kapaszkodó segítségül szolgál felálláskor, üléskor. A falhoz kell rögzíteni.

Műszaki adatok:

Hossza 40 x 81 cm
Terhelhetőség 100 kg
Szín fehér
Segítséget nyújt a következő esetekben

Fürdőszobai fali kapaszkodó 30-tól 81 cm-ig

Kapaszkodó, mely nagyon praktikus, mivel a falra erősíthető, így távolsága a faltól csupán 4 cm.

P2063

Kerekes járókeret

Ez a kerekes járókeret egy olyan egészségügyi segédeszköz, amely a betegek számára a természetes járás egyensúlyának fenntartására szolgál. A felhasználó az alkalmi szünetek esetén a fogantyú között egy széken pihenhet.

Felfújható hajmosó tál

Gumi – mosdó, mely megkönnyíti az ágyhozkötött betegek hajmosását.

P2034

Kerekesszék SteelMan

Egyszerű, összecsukható mechanikai kerekesszék, melyet szilárd felépítésű, levehető oldalfalakkal, parkolófékekkel és tömör kerekekkel terveztek felnőtteknek. Az ülés burkolatát szövet borítja. Könnyen hordozható.

P2019