Pozícionáló ékpárna – trapéz alakú UNIZDRAV
Cikkszám: P4403
A többfunkciós trapéz alakú pozicionáló ékpárna optimális megtámasztást nyújt a test különböző részeinek, és csökkenti a felfekvések kialakulásának kockázatát.
A trapéz alakú UNIZDRAV pozicionáló ékpárna univerzális habszivacsból készült, amely a test különböző részeinek megtámasztására szolgál. Az eszköz biztosítja az optimális testhelyzetet fekvő és ülő pozícióban egyaránt, elősegíti a szövetek jobb vérellátását és ellazulását, valamint megelőzi a felfekvések kialakulását.
A trapéz alakú pozicionáló párna hosszabb ideig ágyhoz kötött, mozgáskorlátozott betegek pozicionálására is alkalmas, valamint műtét utáni állapotokban is hatékonyan használható. Növeli a kényelmet, és segíti a felépülést. Emellett fizioterápiás, rehabilitációs és egyéb gyógytorna gyakorlatokhoz is ideális, mivel segít a helyes testtartás korrigálásában.
A pozicionáló eszköz hab töltetű, körülbelül 18 kg/m³ sűrűséggel, valamint strapabíró, mosható PVC huzattal rendelkezik. A huzat szükség esetén kézzel mosható.
Paraméterek
Méretek (Szé x Mé x Ma) | 49 × 61 × 20 cm |
Anyag |
töltet: hab Borítás: 85% PVC, 15% poliészter |
Hab sűrűsége | 18 kg/ m3 ± 5 |
Súly | 1620 g |
Antidecubitus matrac kompresszorral UNIZDRAV
Az antidecubitus matrac tehermentesíti a fekvő beteg legerősebben terhelt támaszpontjait, így segít megelőzni a bőrelváltozásokat és enyhíti a már kialakult nyomási fekélyeket.
P1765
UNIZDRAV Antidecubitus sarok- és könyökvédő, 2 db
Pozícionáló segédeszköz a sarok és a könyök területén felfekvések megelőzésére és kezelésére.
P4340
UNIZDRAV MEDICAL X5 Antidekubitus matrac
Passzív kórházi matrac PUR habból, mely ellenálló, légáteresztő, kitűnő rugalmassággú, forma megtartó és hosszú élettartalmú.
P3010
Relaxációs állítható fotel, szövet antracit
Kényelmes, állítható fotel, masszázs-, melegítő-, hinta- és forgó funkcióval, ideális minden beltérbe.
P2433
UNIZDRAV LIGHT könnyűszerkezetes kerekesszék
Könnyűszerkezetes kerekesszék fékekkel a kisérő személy részére.
P3645
DELUXE anti-decubitus gél párna
A gélréteggel és memóriahabbal ellátott antidekubitus ülőpárna csökkenti a gerincre nehezedő nyomást, és javítja a vérkeringést az ülőterületen.
P3997