Abri Soft betegalátét, hajtókával, mosható 75 x 85 cm 1 db

Mosható betegalátét.

Tisztelt Vásárló, sajnálom, de az adott termék már el volt távolítva kínálatunkból.

VYRADENÝ
1 db
Darab

Az Abri Soft mosható betegalátét többszörösen mosható, vízhatlan, nedvszívó. Az inkontinencia esetén az ágy és az ülőbútor védelmére szolgál. Nagy komfortot biztosít a 4 rétegnek köszönhetően.

A textil kialakítás lehetővé teszi az ismételt használatot -  95 °C-on mosható, több mint 300 mosást is kibír.

Méret

• 75 x 85 cm

UNIZDRAV stop&clean matracvédő

A matracvédő megóvja a matracot a szennyeződéstől és károsodástól, így meghosszabbítja élettartamát.

Rehabilitációs segédeszköz a beteg forgatásához

A segédeszköz a gondozóknak készült, hogy megkönnyítsék a fekvő betegek mozgatását.

Vízálló matracvédő, 200 x 90 cm

Higiénikus matracvédő, amely megóvja a matracot a szennyeződésektől.

Seni care - Gél aktiválásra guaránával, 200 ml

Az érzékeny bőrre, amely hajlamos a sebek képződésére és kipállásra.

Krómozott fürdőszobai fali kapaszkodó 30-tól 81 cm-ig

A kapaszkodó nagyon praktikus, mivel a falra erősíthető, így távolsága a faltól csupán 4 cm.

ProtecSom® atka elleni huzat

A ProtecSom® atka elleni matracvédő huzatok és paplan huzatok segítenek megakadályozni az atkák és allergének behatolását a matracokról és ágyneműktről az allergiás betegekhek, és így megkönnyíti az allergiák kezelését.