Statikus szoba WC nagyobb terhelhetőséggel - 290 kg-ig

A statikus szoba WC nehezen mozgó és mozgáskorlátozott betegeknek alkalmas.

4 - 6 hét

Szoba wc mozgáskorlátozottak részére.

A szék robusztus acélvázból áll, az ülés műanyag része, a háttámla és a karfa nagy sűrűségű polietilénből készült.

Statikus szoba WC nagyobb terhelhetőséggel - 290 kg-ig

Az ülés alatt egy műanyag vödör található, amelyet a WC használat után az ülés elejéről kicsúsztatva könnyen eltávolíthatunk.

Statikus szoba WC nagyobb terhelhetőséggel - 290 kg-ig

A karfák a szerkezetükön lévő megfelelő kar megnyomásával lehajthatók.

Statikus szoba WC nagyobb terhelhetőséggel - 290 kg-ig

A szék állítható magasságú, így különböző magasságú emberek számára is használható. A szék fő előnye a teherbírása, amely 290 kg.

A szék lábai csúszásmentes gumikkal vannak ellátva.

A szék minimális összeszerelést igényel. Csak a háttámlát kell rögzíteni, beállítani a kívánt magasságot, behelyezni a vödröt az ülés alá, és a szék készen áll a használatra.

Karbantartás:

A szék minden egyes használata után a vödröt és az ülőkét alaposan meg kell tisztítani és fertőtleníteni kell. Használjon szokásos fertőtlenítőszereket. Használjon szappanos oldatot a WC-ülőkére. Tisztítsa meg a műanyag részeket meleg vízzel, közönséges tisztítószerek hozzáadásával.

Műszaki adatok:

Teljes magasság                                              79 - 89 cm
Ülőke magassága a padlótól                                                50 -  60 cm
Teljes hossz 52 cm
Ülőke szélessége 60  cm