Boost Oxygen Peppermint oxigén palack szájcsővel, 9l

Oxigén palack 95 %-os oxigénnel ideális segítség szabadtéri tevékenységekhez.

Új top termék ajándék ötletek

A Boost Oxygen  95% oxigént tartalmazó palack, mely kiváló segédeszköz akár edzés folyamán is. Számos orvosi vizsgálat kimutatta, hogy az oxigén  belélegzése pozitív hatással van az emberi szervezetre.

Ha gyorsan szeretne gyógyulni és növelni szeretné a teljesítményét, próbálja ki a Boost Oxygen inhalációs oxigénpalackot. Ideális megerőltető sportokhoz.

Unizdrav

Alkalmazás

• mindkét kezével fogja meg a palackot, és helyezze az orrára és a szájára
  • szükség szerint engedje áramlani 1-2 másodpercig, lélegezze be az oxigént.

Illóolaj illata

A borsmenta (Mentha piperita) virágos növény, amely egész Európában és Észak-Amerikában megtalálható. A borsmentaolajnak számos egészségügyi előnye van.

A borsmentát a sportteljesítmény növelésére is alkalmazzák. Bryan Raudenbush, Ph.D. egyik tanulmánya arra utal, hogy önmagában a borsmenta illata növelheti az atlétikai teljesítményt. Kísérletében 40 sportoló végzett egy sor fizikai tesztet. A borsmenta szagát érző sportolók után végzett tesztek a szív- és érrendszeri állóképesség és erő javulását mutatták.

A tanulmány azt is megállapította, hogy a borsmenta természetesen csökkenti az étvágyat.

A borsmenta üdítő jellege miatt enyhíti a stresszt, a depressziót és a mentális kimerültséget. A szorongás és nyugtalanság ellen is hatékony. Hűvös és frissítő jellege serkenti a mentális tevékenységet, tisztítja az elmét és fokozza a kognitív feladatokra való összpontosítást. A Wheeling Jezsuita Egyetemen végzett legújabb kutatások szerint a borsmenta illata vagy íze jelentős hatással lehet a kognitív funkcióra. Ide tartozik a gondolkodás, a problémamegoldás, a koncepció kialakítása, az ítélkezés, a figyelem tartománya, sőt az emlékezet is.

A Boost Oxygen oxigénpalackok többféle ízben és kivitelben kaphatók.

Boost Oxygen Peppermint oxigén palack szájcsővel, 9l

Az oxigén tulajdonságai

• lassítja az öregedés folyamatát
  • enyhíti a fejfájást
  • csökkenti a fáradság tüneteit
  • erősíti az immunrendszert
  • javítja az asztmában vagy allergiában szenvedő betegek légzését
  • javítja a depresszióban szenvedők mentális állapotát

Kiszerelés

• 9 l oxigén

A termék használata előtt forduljon kezelőorvosához a termék használatának alkalmasságával kapcsolatban.

Figyelmeztetés: A termék használatának nem célja  a  betegségek vagy állapot kezelése, gyógyítása megelőzése vagy diagnosztizálása.