Antibakteriális nedves törlőkendő Detox, 120 db

Univerzális antibakteriális törlőkendők a kéz és az egész test gyors tisztításához.

top termék

A Fresh Detox Health Guard antibakteriális nedves törlőkendők a baktériumok 99,9% -át elpusztítják. Bármikor és bárhol alkalmasak mindennapi használatra, otthon, autóban, úton vagy munkahelyen. Használhatja őket a kezek, az arc és az egész test, valamint a felületek tisztítására. Használat után nincs szükség öblítésre.

A fertőtlenítő törlőkendők nem tartalmaznak alkoholt, fehérítőt vagy parabént. Dermatológiailag és mikrobiológiailag tesztelt, kiegyensúlyozott pH-értékkel.

Alkalmazás

• nyissa ki a csomagot és vegye ki az antibakteriális törlőkendőt
  • tisztítsa meg a szükséges területet
  • dobja a törlőkendőt a kukába
  • kinyitás után zárja vissza le a csomagolást, hogy megakadályozza a törlőkendő kiszáradását.

Figyelmeztetés

• kerülje a szembe jutást
  • ha szembe kerül, bő vízzel öblítse le

Összetétel