Beleduc virágos rét padló puzzle

"Virágos rét" 45 részes XXL fa puzzle sok-sok állat- és növényrészlettel a Beleductól

Színek

A virágos rét padló puzzle a föld alatti és feletti állat- és növényvilág több lenyűgöző rétegén kalauzolja el Önt.

A klasszikus fejtörő gyerekek és felnőttek kedvenc tevékenysége, amely fejleszti a logikus gondolkodást, a türelmet és a finommotorikát. Az egyes darabok nagyobb "XXL" méretűek, ami megkönnyíti a keresgélést és az összerakást, ennek köszönhetően mindenki tudja kezelni a játékot.

Támogassa gyermekei tanulását, és beszélje meg velük, mit látnak az egyes darabokban. Ezzel segít nekik bővíteni szókincsüket és fejleszteni kommunikációs készségeiket.

Unizdrav

A puzzle bemutatja az állat- és növényvilágot.

A színes illusztrált képeknek köszönhetően a gyerekek megtudhatják, hány aktív állat rejtőzik a föld alatt, hogyan néz ki a lakhelyük, vagy a növények gyökerei, hagymái.

A puzzle egyes részein különböző típusú növények, vadon élő emlősök, háziasított állatok, rovarok és madarak figyelhetőek meg. Az egész környezetet rétek, mezők, erdők és hegyek, valamint emberi lakások veszik körül.

Mit esznek a pókok? Hogyan lát egy vakond a föld alatt? Beszéljen erről a gyermekeivel, és tanítson nekik valami újat.

A Beleduc Virágos rét című padló puzzle fából készült.

Az összerakott puzzle méretei: 29,8 x 63 x 0,6 cm. Az egyes darabok "XXL" formátumúak, hogy megkönnyítsék a keresgélést és az összerakást.

Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas.

45 darabos puzzle