Antibakteriális gél kézre - 96,1%-os alkoholtartalmú

Antibakteriális kézgél 96,1% alkohollal, aloe vera-val és E-vitaminnal a tiszta és illatos kéz érdekében.

-42% Új top termék ajándék ötletek
Termék Videó

A 96,1% alkoholt tartalmazó antibakteriális kézgél bármikor, bárhol biztosítja a gyors és kiváló minőségű kézfertőtlenítést. A gélt nem kell leöblíteni, ezért használhatja utazáskor, otthon vagy munkahelyén. Az aloe vera és az E-vitamin formulája kellemesen illatosítja, táplálja és regenerálja a kezét.

A fertőtlenítő gél előnye a gyakorlati csomagolás és az a tény, hogy csak kevés mennyiségre van szükség a kezek tisztításához. Ezen túlmenően nem ragadós állagú, nem hagy kellemetlen érzést a kezén.

Összetevők: aqua, alkohol denat., Akrilát-kopolimer, PEG-40 hidrogénezett kastroliolaj, trietanol-amin, tokoferil-acetát, aloe barbadebis, leveles kivonat, parfüm, fenoxietanol

50 ml